Aktualności

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza na III Lubuski Sejmik Turystyczny.

Autor: Jadwiga Błoch
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza na III Lubuski Sejmik Turystyczny, który odbędzie się 12 czerwca 2017 roku, o godzinie 10.00 w Zielonej Górze ul. Podgórna 7 pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze
III Lubuski Sejmik Turystyczny  organizujemy w formie sesji plenarnej z udziałem wybitnych specjalistów  oraz 3 sesji panelowych o charakterze warsztatów.
 
 
- panel hotelarski. Celem panelu jest przedyskutowanie wspólnie z udziałem hotelarzy i fachowców problemów lubuskiej bazy noclegowej oraz próby znalezienia rozwiązań tych problemów, a także nakłonienie hotelarzy do nowatorskich rozwiązań w dziedzinie promocji obiektów noclegowych. Zaprezentowanie ruchu turystycznego aktualnie i w przyszłości.
-panel szlaki turystyczne w lubuskim .Celem panelu jest przede wszystkim wprowadzenie do problemu związanego ze znaczeniem szlaków turystycznych, kulturowych ich znaczenie dla rozwoju turystyki, ich rozwój, zasady tworzenia i znakowania a przede wszystkim  zmierzenie się z tematem inwentaryzacji obecnych szlaków . Innowacyjne i niekonwencjonalne rozwiązania w turystyce.
- panel dla osób zainteresowanych inwestycjami w lubuską turystykę. Turystyka jest gałęzią gospodarki przynoszącą pokaźne dochody. Ten panel będzie poświęcony  inwestowaniu w lubuską turystykę. Osoby zainteresowane inwestycjami usłyszą od fachowców i znawców tematu jak i gdzie trafnie zainwestować swoje środki w naszym regionie, aby przyniosły one dochód dla inwestora i pożytek dla naszego regionu. Panel  zostanie poświęcony  potrzebami turystów w zakresie infrastruktury turystycznej, przedstawione zostaną rozwiązania, ( skąd i jak pozyskać fundusze na rozwój turystyki) oraz co jest rzeczą najważniejszą i budzącą w naszym regionie wiele emocji, poruszona zostanie kwestia wsparcia  lubuskich produktów turystycznych   oraz różne propozycje z programów UE.  
 
Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie załączonego  formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR” bądź scan na e-mail Na zgłoszenia czekamy do 20 maja br.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Logo: Lubuski e-Urząd

  • Logo: Biuletyn Informacji Publicznej

Baner: Szlakiem kościołów drewnianych


Kalendarium ›

zobacz wszystkie ›

Plan Twojej wycieczki ›

  • Brak dodanych obiektów